Granollers’da bu sezon farklı başlayacak

01/04/2021

05/01/2021 tarihinde 00:37 CET

Konular

Koronavirüs

Spor İngilizcesi

Barselona’daki iki personelden koronavirüs testi pozitif çıktı

İki personelin isimleri henüz netleşmemişken, FC Barcelona bunu açıkladı "başlangıçta bu Salı saat 11’de yapılması planlanan hazırlık oturumu ertelendi. Athtletic Club-FC Barcelona maçından önceki yeni antrenman zamanı ve müteakip basın toplantısı yarın Salı gün boyunca duyurulacak."

İspanya Hentbol Federasyonu Yönetim Kurulu, bu Cuma yapılan toplantıda RFEBM’nin yönetim organı olan Delege Komisyonuna bir teklif sunmayı kabul etti. "bitirmek" Koronavirüs salgını nedeniyle 2019/20 sezonu “herhangi bir spor küme düşmesi yapmadan, ancak yükseltmelerle”.

24 Nis 2020, 7:34 pm CEST

Konular

Koronavirüs

İspanya Federasyonu Başkanı Francisco Blázquez, RFEBM tarafından yayınlanan bir videoda, “Delege Komisyonuna bunun bittiğini düşünmesi için bir teklif sunacağız ve bu nedenle bu sezon ulusal yarışmalarda daha fazla maç oynanmayacaktır” dedi. Yönetim Kurulu toplantısından sonra. 

Bu anlamda Blázquez, Yönetim Kurulu kararının, İspanyol hentbolunun farklı seviyelerinde ve Yüksek Spor Konseyi (CSD) ile yapılan “istişarelere” yanıt verdiğini açıkladı.

Bu öneri, sporumuzun farklı seviyeleriyle, kulüplerle, hakemlerle, antrenörlerle, oyuncularla ve Üst Spor Konseyi ile diğer ulusal spor federasyonlarının maksimum sağlık ve güvenlik garantilerini karşılamaya çalışmasının sonucudur. İspanyol sporunun iyiliği için ortak bir karar almaya çalışmak için düzenli ligleri olan ”dedi Blázquez.

Aynı şekilde, İspanya Hentbol Federasyonu başkanı, Delege Komitesine ulusal müsabakalarda sportif düşüş olmaması gerektiğini, ancak kategori yükseltmeleri yapılması gerektiğini bildirdi.

“Delege Komitesine bu 2019/20 sezonunda ulusal yarışmalara katılan takımlar arasında herhangi bir sportif düşme olmamasını önereceğiz, ancak altı veya yedi aydan fazla süredir çalışan takımları ödüllendirmek istiyoruz. , klasmanda üst sıralarda kalmak ve sporda bir sıçrama yapmak isteyenler, bu nedenle farklı ulusal yarışmalarda promosyonlar olmasını önererek, sporumuzun iyiliğini garanti altına alacağız ve mümkün olduğunca adil olmaya çalışacağız “dedi Blázquez .

Bu önerilerin onaylanıp onaylanmaması, İspanya Federasyonu tarafından açıklandığı üzere, bölgesel federasyonların, kulüplerin, hakemlerin, antrenörlerin ve oyuncuların temsil edildiği RFEBM Delege Komisyonunun “elinde” kalacaktır.

EHF, Köln’de ‘Final Four’ oynayacak takımlardan Barça’yı doğruladı

Cedric Sorhaindo: "Barça’da bir yıl daha devam etmek istiyorum"

Teklifin kabul edilmesi durumunda, Delege Komisyonu, RFEBM Yarışmalar Departmanı ile birlikte, her kategoride promosyon yerleri oluşturma prosedürünü açıklamaktan sorumlu olacaktır.

‘Som Gent Normal’ platformunun lideri, FC Barcelona’nın başkanlık ön adayı Jordi Farré, seçim arenasına mahkumiyetle girdi. Bu Katalan iş adamı (L’Hospitalet de Llobregat, 20 Kasım 1975), Barça’ya tutkulu olmasının yanı sıra, kulübün bir kez daha üyelere ait olması gerektiğini, her zaman kendi yollarından çıkmış tek sadık veliler olduğunu anlıyor. onu.

02/13/2015

16: 56’da CET

D. SALİNALAR

Farré, Salvador ve Caridad’ın üçüncü oğludur (Francesc ve Carles daha önce gelmişti) ve barcelonismo, dekorasyon veya dudak hizmeti için değil. Hayatın ilk gününden itibaren ortak, birbiri ardına anekdotlar biriktirir. Taburcu edildiğinde adı kulübün bülteninde göründü, Mini’nin bugün bulunduğu spor alanında yürümeyi öğrendi (Collblanch’ta yaşadı), annesi onu Camp Nou’da emzirdi ve Zuviría’nın golünden sonra yaşayan yan etkileri hatırlıyor 1978’de Anderlecht (babası, oyunun gelişimini takip edebilmesi için onu omuzlarında tuttu). Farré Basel finalinde değildi, ancak Barça kazanırsa bıyığını tıraş edeceğine söz veren babasıydı. İsviçre’den onsuz döndü ve bir daha asla giymedi.

SEVILLE İÇİN BÜYÜK

Barça, hayatının 0. dakikasından hiç kaybolmamak için iç dünyasına girdi. Ancak Farré’nin Barça’ya olan bağlılığını tanımlayan gerçek, Avrupa Kupası finali vesilesiyle 11 yaşında Sevilla’dan oynadığı ‘kaçış’. Evden kaçtı! (Babasının sahte yetkisi ile) bir koça bindi ve Endülüs’e gitti. Biletler, ailesi Alexanco ile görüşen bir arkadaş aracılığıyla alındı. Yenilginin üzerine ağlayarak Barselona’ya döndü, ancak dönüşünde üzerine düşen öfke anıtsaldı …

Farré çıkartma toplamak, basın okumak ve radyo dinlemekle ilgiliydi. L’Hospitalet Kültür Akademisi’nde EGB’ye ve Hostafrancs Profesyonel Teknik Okulu’ndaki BUP’a ve COU’ya katılırken, gözünü her zaman spor gazetelerine dikmiş ve radyoya bağlanmıştı. Acı veren José María Garcia’nın hiçbir rantını kaçırmadı.

Ve sanki bu yeterli değilmiş gibi, büyükbabası, Quintanilla de Abajo’nun yerlisi olan Rafael Muñoz Escobar, bugün Onésimo (Valladolid), 1946’da Barselona’ya geldiğinde yaptığı ilk şey ortak olmaktı. Ayrıca büyük büyükbabası da öyleydi.

BARÇA BAŞKANI OLMAK İSTİYORUM

“Som Gent Normal” in lideri, Blaugrana evrenine yeni gelen biri değil. Annesi bunu doğrulayabilir. Çocukken büyüdüğünde ne olmak istediğini sorduğumda hiç tereddüt etmeden “Barça Cumhurbaşkanı” diyordu. Bir sonraki seçimlerde, imza kesintisini aşıp final yarışına ulaşabilirse, FC Barcelona tarihindeki en genç başkan olmayı seçecekti.

Farré’nin popüler kökleri vardır. Bir yer edinmek için etkililik ve güçlükle ömür boyu savaşmak zorunda kaldığı ağabeylerinin kıyafetlerinden yararlananlardan. Ve o başardı. Katalonya Polytechnic Üniversitesi’nden teknik sistem mühendisliği diplomasına sahip ve şu anda yaratıcısı ve yöneticisi olduğu Geek Group dahil olmak üzere çeşitli Stars Up’ın kurucusu ve CEO’su var.

TAAHHÜT

Uzun zaman önce Camp Nou’daki her zamanki yerini tribündeki biri için birinci kademe güney hedefinde değiştirebilirdi. Ama Barça’yı ailesiyle birlikte görmeyi (ailenin arka arkaya altı koltuğu var) ve tarihi “kokan” oyunları izlemek için seyahat etmeyi seviyor. Tüm Şampiyonlar Ligi finallerinde (Wembley, Atina, Paris, Roma ve Wembley), 2-6’da ‘Iniestazo’da … Parası Barça’da harcanıyor. Ailesiyle olan tek tutkusu. Ve özellikle engelli bir kişi olan kardeşi Carles’a, engellilerin sosyal entegrasyonu için bir dernek olan Tedis Vakfı ile aktif olarak işbirliği yaptığı noktaya kadar damgasını vurdu. Onun şirketi ise en yüksek engelli işçi oranına (% 11) sahip olanlardan biridir.

Ergenlik döneminde Schuster, Quini, Simonsen … Ve Barcelona’da trafik kazası geçirdiği sırada Krankl’ın karısının hayatını kurtarmak için kan bile veren babasını idolleştirdi. Şimdi hayatı boyunca bu kadar çok varlığı olan kulübe başkanlık etmeyi arzuluyor. Hem kendisi hem de ekibi normal olduğu için kulübü sipariş edip düzeltebileceğine dair ekibi, hevesi, araçları ve inancı var. 

Sezon sonunda yaşanan oyuncu göçünün ardından son yılların en çok yenilenen Fraikin BM Granollers’ı, bu Salı lansmanı yapılan beş şirket ile geliyor. super betin yeni adresi 

20:27 tarihinde 07/21/2020 CEST

Granollers’da bu sezon farklı başlayacak. Pandeminin uzun gölgesi ve ekibin uğradığı sayısız kayıp, Fraikin’i kendini bir kez daha yeniden keşfetmeye zorladı. Kulübün her sezon sonunda yaşadığı göç, yeni bir şey değil, ancak geçen yıl pek çok değişikliğe neden olmadığı doğru. 

Chema Márquez (Quabit BM Guadalajara), Oriol Rey (Aix en Provence), Antonio García (HBC Nantes), Esteban Salinas (Bidasoa Irún) ve milli takımın alt kategorileriyle uluslararası gençlik takımı Jan Gurri, altı zayiatla mücadele ediyor takımın acı çektiği: Adrià Figueras, Ian Tarrafeta, Oswaldo Maestro, Drasko Nenadic, Ivan Popovic ve Nico Bonanno. 

İlk antrenman seansında branş oyuncularına ek olarak beş imza attı: Marc Ferré, Víctor De Sande ve kaleci Pol Varela. 

Üst üste ikinci sezonda, takımın Avrupa’da yer almaması dikkat çekiyor. Sezona kötü başlayanlar, özellikle takımın güçlü olması gereken Palau d’Esports de Granollers’da beklenmedik puanlar kaybederek takımı çok koşullandırdı. İkinci turdaki gelişme dikkat çekiciydi ve sezonu altıncı sırada tamamlayan takım için birçok sıra yükseldi. 

Fraikin BM Granollers koçu Antonio Rama kadrodan memnundu, ancak bunun son yılların en kısalarından biri olduğunu ve başka herhangi bir kuruluşu göz ardı etmediğini kabul ediyor. 

“Elimizdeki isimler ilginç, belki de başka bir oyuncuyu kaçırdığımız doğrudur. Son yılların en kısa şablonlarından biridir. Ama oyunculara gelince çok mutluyum ”dedi. 

Rama da uzun vadeli hedefler belirlemek istemedi, ancak takımın her gün çalışmaya ve her oyunda rekabet etmeye odaklanması gerektiğini vurguladı. 

Bu, sıhhi garantileri karşılamayan maskelerin listesidir.

24 takımla ne günün tekrarı ne de İkinci

“Amaç, her oyunda rekabet etmektir.